PRACA I WSPÓŁPRACA

Krzysztof Truchel

Krzysztof Truchel

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Zespół YT Tech doświadczeni profesjonaliści, którzy wspierają decyzje klienta doskonałą obsługą oraz obiektywnym i profesjonalnym doradztwem.

Praca w YT Tech:

YT Tech to innowacyjna firma technologiczna oferująca swoim klientom rozwiązania najwyższej jakości. Oferta firmy obejmuje szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają pracę i życie.

W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych specjalistów oraz kreatywnych zapaleńców, którzy z zaangażowaniem i oddaniem realizują potrzeby naszych klientów.
Poszukujemy osób na stanowiska:

• Doradca klienta
• Specjalista w zakresie ITOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv i listu motywacyjnego na adres: biuro@yttech.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) przez YT Tech S.A. z siedzibą w Warszawie.

Nasi Partnerzy

Program Regionalny
YT Tech
Unia Europejska