PRODUKTY I USŁUGI

Innowacyjne technologie dla klientów indywidualnych oraz firm

Innowacyjne technologie dla klientów indywidualnych oraz firm

Zapewniamy dostęp do innowacyjnych produktów oraz rozwiązań technologicznych, które odpowiadają na potrzeby klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Szczególną wagę przywiązujemy do dostarczania innowacyjnych produktów dla segmentu tzw. srebrnej gospodarki. Proponowane przez nas rozwiązania technologiczne mają na celu poprawę jakości oraz komfortu życia naszych klientów, jak również przyczyniają się do usprawniania działalności klientów biznesowych.

Usługi z zakresu ochrony danych osobowych

Usługi doradztwa w zakresie ochrony danych osobowych obejmują przygotowanie oraz obsługę firm zgodnie z nowymi wytycznymi w zakresie Regulacji o Danych Osobowych (General Data Protection Regulation), do przestrzegania których od 25 maja 2018 roku zobowiązane będą wszystkie podmioty prowadzące działalność gospodarczą. Nasze produkty w obszarze RODO przeznaczone są przede wszystkim dla małych i średnich firm. Połączenie oferty dla małych i średnich przedsiębiorstw tworzy synergię i umożliwia lepszą obsługę obu typów podmiotów. Doradcy wspierają klienta w wyborze odpowiedniego produktu, doradzają i ułatwiają wybór opcji dodatkowych oraz pomagają w całym procesie gromadzenia dokumentacji oraz zabezpieczenia danych pod względem technologicznym.
Usługi z zakresu ochrony danych osobowych
Usługi związane z technologiami wspierającymi zarządzanie finansami

Usługi związane z technologiami wspierającymi zarządzanie finansami

W tym obszarze proponujemy kompleksową obsługę dla firm oraz klientów indywidulanych z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, które oszczędzają czas oraz nakłady finansowe. Doradztwo z zakresu produktów, świadczone przez Spółkę obejmuje szerokie spektrum zagadnień dokumentacyjnych oraz ma na celu optymalny wybór oferty pod kątem indywidualnych potrzeb i oczekiwań odbiorcy. W ramach przedmiotowej usługi eksperci YT Tech pomagają klientom w wyborze produktów spełniających wymagania klientów.

Usługi związane z technologiami wspierającymi działalność firm

YT Tech na zasadach outsourcingu realizuje zlecenia obejmujące analizę bądź audyt bieżącej sytuacji firmy. Dzięki doświadczonemu personelowi prowadzimy doradztwo gospodarcze z wykorzystaniem najnowszych technologii w obszarach wymagających zmian i wsparcia; należą do nich głównie doradztwo w zakresie prawa, finansów i audytu.
Usługi związane z technologiami wspierającymi działalność firm

Nasi Partnerzy

Program Regionalny
YT Tech
Unia Europejska